Hírek

Továbbra is élvezhetjük Kaposvár támogatását!

Szerda délután hivatalos keretek között is aláírtuk Szita Károly polgármesterrel a támogatási szerződést.

Nagy örömmel láttuk vendégül ismét Kaposvár polgármesterét szerdán a Kaposvár Arénában. A Kaposvári Női Röplabda Club ahogy az elmúlt években, úgy idén is élvezheti a város támogatását, ennek hivatalos okmányait írta alá klubunk ügyvezetője Lacombe Zsófia és Kaposvár polgármestere Szita Károly.

Azt szeretnék, hogy a legkisebbektől a legidősebbekig mindennapos életforma legyen a mozgás! Egyik büszkeségünk a női röplabda klubunk és az összes ott sportoló fiatal, valamint, hogy itt a legfelelősebb a gazdálkodás. Szerencsére egyre többen vannak, nagy öröm őket is támogatni az Extraligás csapat mellett! - mondta Szita Károly.

 

Köszönjük a bizalmat Polgármester Úr, várjuk a mérkőzéseinken!


 

knrc
knrc
knrc
knrc
knrc
knrc
knrc
knrc
knrc